Další swap pro radost

4. září 2015 v 22:38 |  Swap
Tentokrát jsem se přihlásila do swapu, který nebyl primárně zaměřen na jídlo, byť i to se v něm mohlo ocitnout....
Další swap pro radost vyhlásila GeekyGothicGirl . Jak napovídá název cílem swapu mělo být vybrat pro spoluswaperku na základě toho, co jsme si o sobě napsaly, věci, které jí potěší. Celková hodnota swapu měla být 300 Kč.
Markéta byla pro výběr obsahu swapu trochu oříšek - je fanda počítačových her a seriálů, což je oblast pro mne docela vzdálená, navíc nemůže nic s mlékem a oříšky. Ale pomohlo mi to, že jsme si chvíli psaly, co se té druhé líbí a co naopak raději ne. A tak jsem nakonec obsah balíčku vymyslela takhle
Zelený francouzský jíl Saloos - Markéta psala, že ho používá, tak jsem doufala, že trefím i dobrou značku
Kuličkový deodorant Alverde - Markéta se zmínila, že shání nějaký přírodní deodorant. Tenhle je bez hliníkových solí, tak snad bude vyhovovat
Olivové mýdlo s vůní levandule - z bioobchodu, protože Markéta preferuje přírodní kosmetiku
Dvě záložky do knížek s motivem soviček - původně to mělo být něco s Markétinými oblíbenými netopýry, ale věci s tímto motivem se v parném létě ukázaly nesehnatelné (prý až na Haloween)
Sáček domácích křížal (čerstvě nasušených z naší nadúrody letních jablek) zastupoval ve swapu jídlo
Čaje matcha - což by trochu průšvih. Když mi Markéta napsala, že má tenhle čaj ráda, tak jsem se zaradovala, že někdo využije čaje, které byly součástí balíku Zajíci v krabici - mně totiž ani trochu nechutnají. Jenže jsem si nějak neuvědomila, jak je to dlouho, co ten balík přišel, a nezkotrolovala jsem datum spotřeby. Bohužel byly malinko prošlé, na což přišla až Markéta. Ale vzala to velmi velkoryse, za což jí patří dík. A já doufám, že vzhledm k balení budou ty čaje použitelné i tak (myslím, že čaje se až tak nekazí)
Vzorek čaje Bílá opice - na ochutnání.
Když už jsem nesehnala do swapu nic s netopýry, vyrobila jsem si aspoň pomocí tiskárny netopýří papíry a ve swapu tak byly samé netopýři balíčky.A co jsem ve swapu našla já?
Tašku přes rameno s motivem soviček - ta se mi hrozně líbí a určitě ji využiju
Bulharskou specialitu Ljutenica - těším se, až ji ochutnám, protože o té jsem zatím jen slyšela, ale ještě jsem ji neměla
Balzám na rty s levandulí - určitě využiju. A je to můj první balzám, který je v kelímku (zatím jsem si kupovala jen ty ve vysouvací tyčince)
Sůl do koupele - tu si schovám na zimu, až přijdu zmrzlá domů a budu se chtít naložit do vany
Růžovou vodu - taky velká neznámá. Už se chladí v práci v lednici a čeká až ji ochutnám.


Protože jsme obě z Prahy, tak jsme si swap zpestřily ještě chvílí popovídání a výborným sorbetem, protože k výměně tašek se swapem sešly ve zmrzlinárně Angelato (kde já už si vyměňovala jeden swap - tenhle). Rozbalování jsme si ale nechaly až na doma - skoro jsem to nemohla vydržek, jak jsem byla zvědavá, co v těch balíčkách je. Ale bylo třeba prvně pořídit fotodokumentaci...
Tohle byl další velmi vydařený swap. Markétě se povedlo vybrat věci, které se mi líbí, resp. které ráda vyzkouším. A podle hodnocení to vypadá, že byla spokojenost i na druhé straně.
Hodnocení 10/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jity Jity | Web | 15. září 2015 v 10:18 | Reagovat

Jéé moc pěkné já swap ještě nikdy nezkoušela, ale láká mě to :)
<a href="http://www.lovies47.cz">Lovies 47</a>
<a href="http://www.lovies47.cz/2015/08/giveaway-04.html">Zvu tě na GIVEAWAY o knihu, náhrdelník a pleťovou masku</a>

2 Michaela Michaela | Web | 29. září 2015 v 8:40 | Reagovat

Hernajs, jak si tak pročítám tvoje články o swapech, mám chuť zas nějaký udělat :-)

3 werka13 werka13 | E-mail | Web | 29. září 2015 v 21:16 | Reagovat

[2]: Udělej :-) Mne baví jak to vymýšlení, co do swapu dát a pak i balení, tak ráda vybaluju překvapení :-) Akorát pošta by mohla zlevnit ;-) , protože to posílání leze do peněz (to sice nebyl případ tohoto swapu, ale obecně to platí)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama